Новинка
Увесь цей час

«Увесь цей час»
Міккі Дотрі, Рейчел Ліппінкотт

Про книгу «Увесь цей час» Міккі Дотрі

Книга «Увесь цей час» Ліппінкотт Рейчел та Міккі Дотрі – історія про те, наскільки трагічною може бути доля. Старші класи школи для багатьох стали часом, коли проявились перші потяги до протилежної статі, та часом, коли трапилось перше кохання. Але не часто ця перша захопленість мала щасливий фінал. Так само сталось і з головними героями цього твору, де авторки майстерно передали всю біль від розлуки з коханою людиною.

Пара, яка складалась з Кайла та Кімберлі, вже довго була разом. Вони кохали один одного по-справжньому, але все змінилось в ніч випускного вечора, коли Кімберлі зробила роковий вибір. Вона вирішила, що буде жити власним життям, при цьому вона знехтувала почуттями Кайла. Її шлях лежав до університету, де вона хотіла будувати майбутнє. Але звичайна сварка між закоханими стала трагедією. Кімберлі загинула в автомобільній катастрофі. До речі, читати онлайн книгу «Увесь цей час» Ліппінкотт Рейчел та Міккі Дотрі українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Після смерті подруги Кайл був більш ніж розбитий. Він втратив людину, яку кохав всім серцем, і він винуватив себе за те, що трапилось. Згодом головний герой знайшов в собі сили оговтатися від трагедії, не дивлячись на кошмари, що його переслідували. І пізніше в його житті трапилось дещо незвичайне.

Скачати книгу «Увесь цей час» Ліппінкотт Рейчел та Міккі Дотрі можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Дивитися буктрейлер “Увесь цей час” Рейчел Ліппінкотт та Міккі Дотрі онлайн російською мовою:


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Увесь цей час» Міккі Дотрі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Увесь цей час» Міккі Дотрі

Читати онлайн книгу «Увесь цей час» Міккі Дотрі українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Увесь цей час
Рейчел Лiппiнкотт

Мiккi Дотрi


Кайл i Кiмберлi завжди були разом. До тiеi ночi на випускному, коли Кiмберлi вирiшила жити власним життям. І для початку – вступити до омрiяного унiверситету, не озираючись на Кайла. Звичайна, здавалося б, сварка закiнчилася фатально. Автомобiльна аварiя… Кiмберлi загинула. А Кайл лишився сам на сам iз почуттям провини, збайдужiлий до життя, яке раптом стало таким порожнiм. Повiльно оговтуючись вiд травм, Кайл намагаеться змиритися з тим, що трапилося. Його турбують загадковi видiння, а життя невпинно продовжуе розколюватися на «до» i «пiсля». Та одного дня, коли Кайл вирiшить, що життя зовсiм втратило сенс, станеться дещо особливе. Те, на що вiн уже й не сподiвався весь цей час…

Рейчел Липпинкотт

Увесь цей час© Mikki Daughtry, 2020

© Depositphotos.com / IuliiaVerstaBO, обкладинка, 2022

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2022

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2022


* * *


Для всiх, у кого колись була своя Марлi.

Нiколи не вiдпускайте ii.

    М. Д.

Для Мiккi

    Р. Л.


1


Я вiдчуваю приемну важкiсть браслета з пiдвiсками в долонi. Тисячу разiв дивився на нього, але оглядаю знов, бо знаю, що вiн мае бути бездоганним, здатним уладнати все, що треба. Я думав про бiльш витонченi, нiжнiшi браслети, як тi, що зазвичай носить Кiмберлi, та щось у цьому привабило мене. Його срiбнi ланки суцiльнi й мiцнi, зовсiм як нашi стосунки… переважно.

Кiлька мiсяцiв тому, коли я замовив браслет, це мав бути подарунок на честь нашого випуску, а не як вибачення та прохання помиритися. Але останнiм часом Кiмберлi стала мовчазною. Вiдчуженою. Як завжди, коли ми сваримося.

Хоча, наскiльки я знаю, зараз ми не сваримося, тож я навiть не впевнений, за що саме маю просити вибачення.

Роблю довгий видих i пiдiймаю очi на свое вiдбиття в дзеркалi готельного туалету, ще раз упевнюючись, що всi кабiнки порожнi. Зводжу брови й запускаю пальцi в неслухняне темно-русяве волосся, намагаючись пригладити його так, як подобаеться Кiм. Пiсля кiлькох невдалих спроб ми з волоссям здаемося, i я востанне зосереджую увагу на браслетi.

Відгуки на книгу «Увесь цей час» Міккі Дотрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Увесь цей час» Міккі Дотрі одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Увесь цей час» Міккі Дотрі у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

149 переглядів