Річард Кох

Річард Кох

  • Дата народження: 28.07.1950
  • Країна: Великобританія

Біографія Річарда Коха

Річард Джон Кох — британський консультант з менеджменту, венчурний інвестор та автор книг з менеджменту, маркетингу та способу життя.

Кох має ступінь магістра Оксфордського університету та ступінь магістра ділового адміністрування Уортонської школи. Спочатку Кох працював консультантом у Boston Consulting Group. Згодом він став партнером Bain and Company. Залишивши Bain у 1983 році, він разом з Іеном Евансом та Джеймсом Лоуренсом став співзасновником LEK Consulting.

Компанії, що належать Коху, включають Filofax, Plymouth Gin, Belgo Restaurants, Betfair, FanDuel та Auto1.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Річарда Коха українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Річарда Коха допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Річарда Коха складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Річард Кох ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Річард Кох»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *