Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат

«Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат»
Річард Кох

Про книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха

Принцип 80/20 працює в багатьох сферах життя, від спорту до бізнесу. Суть цього методу в тому, що лише двадцять відсотків витрачених вами зусиль впливають на вісімдесят відсотків всіх ваших життєвих результатів, як в особистому житті, так і в бізнесі. Успішне освоєння принципу 80/20 приведе вас до небувалого успіху.

Просто подумайте ось над чим: будь-який бізнесмен знає, що 80 відсотків усього доходу приносять лише 20 відсотків клієнтів, тобто решта 80 відсотків клієнтів приносять лише 20 відсотків доходів. Або ось вам ще один факт: за 20 відсотків нашого робочого часу ми виконуємо 80 відсотків всієї роботи за день. Звучить дивно, але це реальний факт. Так ось, якщо ви успішно опануєте принцип 80/20, то вам неодмінно відкриються нові можливості та перспективи.

Автор книги прийшов до приголомшливого висновку, якщо зосередиться по максимуму на 20 відсотках, то можна досягти набагато більшого, при цьому витративши менше зусиль. У цій книзі ви знайдете відповіді на питання щодо устрою принципу 80/20, від того, як цей принцип працює до того, як безпосередньо застосовувати його в різних сферах життя.

Чому варто купити книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха?

«Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» – це книжка про те, що саме більше значення в нашому житті мають всього 20 відсотків часу, на які припадає 80 відсотків наших результатів. Таким чином, якщо ми сконцентруємося на 20 відсотках нашого часу і зможе розкрити їх величезний потенціал, то ми покращимо нашу ефективність в роботі, кар’єрі, бізнесі та житті.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха російською мовою

Читати онлайн книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річард Кох російською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Принцип 80/20
Ричард Кох


Психологический бестселлер (Эксмо)
80% результатов проистекает из 20% причин. За 20% времени мы успеваем сделать 80% дел. 20% людей владеют 80% капитала. 20% сотрудников, товаров и услуг приносят компании 80% прибыли. Это золотое правило, которое, осознанно или нет, используют все богатые и успешные люди – и становятся еще богаче и успешнее.

За 14 лет с момента первой публикации книга «Принцип 80/20» стала классикой деловой литературы и мировым бестселлером. Ее автор, успешный бизнесмен и «ленивый предприниматель» (как называет себя сам Ричард Кох), рассказывает о том, как достичь большего – с намного меньшими затратами усилий, времени и ресурсов. Надо уметь сконцентрироваться на самых важных 20% вашей жизни. Поступая так, вы будете управлять событиями, а не наоборот – и получать во много раз более позитивные результаты, чем раньше.

Ричард Кох

Принцип 80/20Richard Koch

The 80/20 Principle: The Secret of Achieving More with Less© 1998, 2008 by Richard Koch. Originally Published in the U.K. by Nicholas Brealey Publishing

© Епимахов О., перевод на русский язык, 2011

© Оформление. ООО «Издательство «Э», 2016


* * *


Отзывы о книге«Принцип 80/20 – это образ жизни, ориентированной на получение результатов. Читайте эту книгу и используйте ее».

Тим Феррис, автор книги «4-часовая рабочая неделя»«Распределение времени заключается не в том, чтобы организовать повседневные дела, а в том, чтобы организовать самые важные дела и избавиться от неважных. Кох заработал миллионы на бестселлере, основанном всего на одной идее – доказать, что этот подход работает».

GQ,«25 лучших книг о бизнесе по версии журнала GQ»«Поздравляю! Принцип 80/20 – это нечто потрясающее!»

Эл Райс, автор бестселлера
«Концентрация и месторасположение»«Здесь содержатся идеи, которые способны изменить вашу жизнь».

Альманах The Good Book Guide«Кох является ярым приверженцем Принципа 80/20. Прочитайте его книгу, и вы тоже станете его приверженцем».

Эндрю Кэмпбелл,
Центр стратегического менеджмента «Эшридж»«Проницательная и интересная, эта увлекательная книга помогает людям не прожить свою жизнь впустую».

Профессор Теодор Зельдин,
Колледж Св.

Відгуки на книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

238 переглядів