Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат

«Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат»
Річард Кох

Про книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха

Принцип 80/20 працює в багатьох сферах життя, від спорту до бізнесу. Суть цього методу в тому, що лише двадцять відсотків витрачених вами зусиль впливають на вісімдесят відсотків всіх ваших життєвих результатів, як в особистому житті, так і в бізнесі. Успішне освоєння принципу 80/20 приведе вас до небувалого успіху.

Просто подумайте ось над чим: будь-який бізнесмен знає, що 80 відсотків усього доходу приносять лише 20 відсотків клієнтів, тобто решта 80 відсотків клієнтів приносять лише 20 відсотків доходів. Або ось вам ще один факт: за 20 відсотків нашого робочого часу ми виконуємо 80 відсотків всієї роботи за день. Звучить дивно, але це реальний факт. Так ось, якщо ви успішно опануєте принцип 80/20, то вам неодмінно відкриються нові можливості та перспективи.

Автор книги прийшов до приголомшливого висновку, якщо зосередиться по максимуму на 20 відсотках, то можна досягти набагато більшого, при цьому витративши менше зусиль. У цій книзі ви знайдете відповіді на питання щодо устрою принципу 80/20, від того, як цей принцип працює до того, як безпосередньо застосовувати його в різних сферах життя.

Чому варто купити книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха?

«Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» – це книжка про те, що саме більше значення в нашому житті мають всього 20 відсотків часу, на які припадає 80 відсотків наших результатів. Таким чином, якщо ми сконцентруємося на 20 відсотках нашого часу і зможе розкрити їх величезний потенціал, то ми покращимо нашу ефективність в роботі, кар’єрі, бізнесі та житті.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» Річарда Коха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

268 переглядів