Робін Гобб

Робін Гобб

  • Дата народження: 05.03.1952
  • Країна: США

Біографія Робін Гобб

Маргарет Астрід Ліндгольм-Огден — американська письменниця, яка працює в жанрі фентезі. Відома під псевдонімами Робін Гобб і Меган Ліндгольм. З 1983 по 1992 рік Маргарет писала виключно під псевдонімом Меган Ліндхольм. Книги написані під цим псевдонімом, як правило відносяться до сучасної фантастики. У 1995 році письменниця почала використовувати псевдонімом Робін Гобб. В даний час її твори публікуються під обома псевдонімами. Станом на 2003 було продано понад 1 мільйон копій перших дев’яти романів Робін Гобб.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Робін Гобб українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Робін Гобб допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Робін Гобб складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Робін Гобб ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Робін Гобб»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *