Assassin

Серія книг «Assassin»

Опис серії книг «Assassin» Робін Гобб

Трилогія про Провісників / The Farseer Trilogy

Перший цикл книг про Всесвіт Елдерлінгів. У трилогії розповідається про династію Провісників. Головним героєм є бастард королівського спадкоємця, Провісник Фітц Чіверлі (Fitz Chivalry Farseer), що виріс серед слуг і за наказом діда-короля, з юних років готувався в таємні вбивці. Королівство Шести герцогств переживає тяжкі часи, — король хворий і слабкий, його сини ненавидять один одного, а прибережні поселення королівства страждають від нападів кровожерливих піратів з Островів Божественних Рун, наділених загадковою магією і припливають до берегів Шести Герцогств на червоних кораблях.

  • Учень убивці / Assassin’s Apprentice (1995)
  • Королівський убивця / Royal Assassin (1996)
  • Мандри убивці / Assassin’s Quest (1997)

Багато хто полюбляє саме серії книг, щоб можна було довго насолоджуватися цікавою історією. У нас великий список саме серій - ми не порушуємо хронологію частин, а тому порядок читання можна визначити дуже легко.

У нас можна читати всі частини «Assassin» по порядку українською. Серія - це більше задоволення, більше пригод і більш детальне знайомство з героями та подіями. Кожну книгу можна читати онлайн, що дуже зручно.

А також ви можете скачати всі книги з серії «Assassin» Робін Гобб українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) у різних форматах, як txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub, pdf (пдф), mobi (мобі), на телефон, планшет, комп’ютер. У вас завжди буде доступ до улюбленої історії.

Відгуки на серію книг «Assassin»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

231 переглядів