Тадеуш Доленга-Мостович

Тадеуш Доленга-Мостович

  • Дата народження: 10.08.1898 — 20.09.1939
  • Країна: Польща

Біографія Тадеуша Доленги-Мостовича

Тадеуш Доленга-Мостович — польський письменник, журналіст, сценарист.

Від 1934 співпрацює з кінематографом. До 1939 року з 16 його творів 8 було екранізовано.

Після Другої Світової війни твори письменника були піддані забуттю через політичні обставнини, й інтерес до його творчості виник лише після 1956 року. 1978 року Тадеуша Доленга-Мостовича було перепоховано у Варшаві. 1998 року, до 100-літнього ювілею письменника, у Глибокому (де мешкала родина письменника) відбувся вечір пам’яті та встановлено меморіальну дошку.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Тадеуша Доленги-Мостовича українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Тадеуша Доленги-Мостовича допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Тадеуша Доленги-Мостовича безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Тадеуша Доленги-Мостовича складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Тадеуш Доленга-Мостович ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Тадеуш Доленга-Мостович»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *