Цікаві книги для дівчат українською

Цікаві книги для дівчат українською

Жодна людина не зростала в вакуумі і велику роль під час цього процесу грали ті книги, які ми читали ще в дитинстві. Важливу роль вони відіграють і в житті дівчаток, що мають можливість читати онлайн не лише художні історії, як то казки чи романи, але й щось дійсно корисне, що було написано з метою познайомити свою читачку з особливостями свого тіла чи розуму. Важко не помітити той контраст, що з’являється між книгами, до прикладу, для дівчат 7 та 13 років, адже за цей проміжок часу дитина швидко зростає, стаючи підлітком, потреби якого дійсно відрізняються від тих, що були раніше.

Красива історія, що вчить вічному

Не має жанру, що мав би більший вплив на нас в дитинстві, ніж казки. Саме з цих історій більшість почала своє знайомство з літературою, слухаючи їх від турботливих батьків, або ж від бабусі чи дідуся. Це можуть бути як історії з національної культурної спадщини, так і ті, що були написані письменниками зі всього світу й перекладені українською. Ці сюжети цікаві не лише для найменших, але й для дітей 8, 9 чи навіть 10 років, які все ще зможуть знайти для себе чудову пригодницьку історію з класики.

Обираючи, що скачати дівчинці 11 чи 12 років, батьки мають розуміти, що в цьому віці вона вже цілком свідома людина. Тому історії також мають бути відповідними, зі смисловим навантаженням, зрештою залишаючись їй цікавою. Це як ніщо інакше допоможе її розвиткові та чудово доповнить собою дозвілля.

Книжки для дівчат мають не лише розважальну мету. Чимало з них присвячені певним темам, як то пошук порозуміння з батьками чи поява нових особливостей в зовнішності та тілі. Актуальність цих історій стає дедалі більшою зі зростанням самої дівчини та приєднанням її до когорти підлітків.

Якщо батьки не мають змоги прямо розповісти чи знайти місточок для порозуміння зі своєю донькою в її 14 років, допомогти всім може правильна книга. Дитяча психологія, яка особливо важлива в ранньому віці кожної людини загалом, та дітей зокрема, чудово відображена в численних книгах для дівчаток.

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на Цікаві книги для дівчат українською

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

106 переглядів