Жіночі детективи

Сортирувати за:

Жіночі детективи – серйозні історії про тендітних жінок

Будь-який детективний роман передбачає наявність у сюжеті якогось злочину чи таємниці, які потрібно розкрити/розгадати. Якщо це класичний детектив, то у ньому має бути і професійний сищик, який буде проводити розслідування. Та якщо мова йде про жіночий детективний роман, то тут є свої жанрові особливості.

По-перше, у центрі сюжету знаходиться жінка (дуже рідко головним героєм у таких творах стає чоловік), а по-друге, вона взагалі може бути далекою від детективних справ, бо займається по життю чимось іншим. Але під впливом обставин героїня все ж може стати на деякий час детективом, якщо їй потрібно буде розібратись у обставинах цієї чи іншої події або розшукати якогось злочинця.

Навіть якщо раніше головна героїня була звичайною домогосподаркою, то під час розслідування почнуть проявлятись ті її якості, про які ні оточуючі ні вона сама могли й не здогадуватись. А головне – якою б ніжною і тендітною вона не виглядала ззовні, за характером це буде людина цілеспрямована і відповідальна, яка багато на що здатна.

Тим, хто хоче читати детективи для жінок українською мовою, пропонуємо завітати на наш сайт і вибрати книги на свій смак. Тут є твори українських та зарубіжних письменниць, які вміють розповідати цікаві, загадкові та захоплюючі історії, які тримають у напрузі до самого фіналу.