Аптекарка

«Аптекарка»
Інґрід Ноль

Про книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль

Ця лікарняна палата – її сповідальня. Вона так довго наважувалася на те, щоб розповісти свою історію. Її ім’я – Гелла. Вона аптекарка. У дитинстві її прозвали вбивцею. Мило, чи не так? Дівчина мріяла про серйозні стосунки та життя як у всіх. Але доля звела її з гульвісою Левіном. Чи кохав він її? Хтозна. Зраджував? Так. Бо єдине, що йому подобалося в ній, – пляшечка з отрутою, яку Гелла тримала в шафі. Пляшечка, що могла дати їм усе: власний будинок, дорогі автівки, розкішне життя. За яке заплатить хтось інший. Власним життям.

Важко буде тільки першого разу. А потім – усе як за рецептом. Без каяття, сумнівів та докорів сумління. Головне – не помилитися з дозуванням. Ти ж завжди була хорошою аптекаркою, Гелло? Ти ніколи не помилялася…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль

Читати онлайн книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Аптекарка
Інгрiд Нолль


Ця лiкарняна палата – ii сповiдальня. Вона так довго наважувалася на те, щоб розповiсти свою iсторiю. Їi iм’я – Гелла. Вона аптекарка. У дитинствi ii прозвали вбивцею. Мило, чи не так? Дiвчина мрiяла про серйознi стосунки та життя як у всiх. Але доля звела ii з гульвiсою Левiном. Чи кохав вiн ii? Хтозна. Зраджував? Так. Бо едине, що йому подобалося в нiй, – пляшечка з отрутою, яку Гелла тримала в шафi. Пляшечка, що могла дати iм усе: власний будинок, дорогi автiвки, розкiшне життя. За яке заплатить хтось iнший. Власним життям.

Важко буде тiльки першого разу. А потiм – усе як за рецептом. Без каяття, сумнiвiв та докорiв сумлiння. Головне – не помилитися з дозуванням. Ти ж завжди була хорошою аптекаркою, Гелло? Ти нiколи не помилялася…

Інгрiд Нолль

Аптекарка


Для Грегора

1


Окрiм родинного девiзу «Про грошi не говорять, ними володiють», а також невиправданоi гординi, моя мама не успадкувала вiд свого роду жодних благ. Моему батьковi вона загалом була покiрною ? та за його вiдсутностi могла виростати до розмiру тиранозавра. Ми, дiти, зрозумiли це тодi, коли тато без якихось очевидних причин вiдрiкся вiд м’яса, став вегетарiанцем i намагався схилити до цього всю сiм’ю. Щоправда, вiн iз милосердя таки дозволяв нам, бо ми ж iще ростемо, трiшки лiонськоi ковбаси, одне яйце щонедiлi чи кiлька крихiтних фрикадельок у томатному соусi.

Коли всi iншi господинi о четвертiй годинi пiсля обiду варили каву, наша товста, низенька мати влаштовувала для себе, для мене i для мого брата справжню м’ясну оргiю. То був чи не единий випадок панiбратства, у якому ii можна було б звинуватити i вiд якого ми отримували страшенне задоволення.

Неначе приховуючи слiди вбивства, ми повиннi були знищити всi м’яснi залишки до того часу, як додому повертався тато. Жодна кiсточка, жодна шкварочка, жоден хрящик, так само як i жоден запах чи брудна тарiлка не мали б залишитися свiдком нашого таемного злодiяння. Ми чистили зуби, виносили смiття й повертали кухнi стан невинностi за допомогою лимонного спрею.

А втiм, якщо чесно, то я була бiльше татковою доцею i страждала вiд того, що зраджувала його з м’ясом. Якби його навернення не вiдбулося за рiк до найбiльшоi травми мого дитинства, то я б точно звинувачувала у цьому себе.

Відгуки на книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Аптекарка» Інґрід Ноль одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

508 переглядів