Героїчна фантастика

Сортирувати за:

Героїчна фантастика та її персонажі

Літературний жанр, який іменується героїчною фантастикою, «народився» з поєднання фантастики звичайної і фентезі. У таких творах можуть відбуватись незвичайні події, які не мають наукового пояснення, але можуть пояснюватись псевдонауками, серед яких алхімія. Окрім того, серед персонажів у них є божества чи вигадані істоти.

Якщо ж дійовою особою є людина, то вона теж буде не зовсім звичайною. Наприклад, вона матиме надзвичайну силу, володітиме магією або буде вміти щось таке, чого звичайні люди не можуть вміти, бо для них це просто не характерно.

Далеко не завжди центральні персонажі є прикладами позитивних героїв, та якими б вони не були, а проявляти відвагу і благородство їм все одно доводиться. До цього їх підштовхує саме життя і події, що відбуваються з ними і довкола.

Особливості сюжетів героїчної фантастики

У героїчній фантастиці події відбуваються зазвичай у вигаданих світах, про які автори можуть розповідати детально або коротко, але у будь-якому випадку читач зможе зрозуміти, що для них є характерним.

Нерідко буває так, що атмосфера у тому світі чимось схожа та середньовічну, а головний герой від початку до кінця твору встигає пройти цікавий шлях трансформації. Наприклад, спочатку він поводиться як варвар, але поступово стає благородною особою і навіть займає королівський трон (як Конан, вигаданий Робертом Говардом).

Де знайти літературу з героїчної фантастики?

Завітайте на наш сайт і зможете читати онлайн героїчну фантастику та багато інших книжок на будь-який смак. Наша літературна колекція буде поповнюватись, тому ви знайдете тут ще чимало цікавих творів на різну тематику.

Крім того, у нас можна ще й скачати безкоштовно героїчну фантастику українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон чи інший зручний для читання пристрій.