Евотон: 180

«Евотон: 180»
Андрій Крижевський

Про книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського

За допомоги колабораціоністів, котрі піддалися могутньому впливу абсідеумів, Земля переходить під тотальний контроль невідомих агресивних істот. Єдиний шанс землян на спасіння — вихід за межі Всесвіту та проникнення в його код. Але тут розпочинається нова галактична війна і все несподівано повертається на сто вісімдесят градусів!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського

Читати онлайн книгу «Евотон: 180» Андрій Крижевський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Евотон: 180
Андрiй Крижевський


За допомоги колаборацiонiстiв, котрi пiддалися могутньому впливу абсiдеумiв, Земля переходить пiд тотальний контроль невiдомих агресивних iстот. Єдиний шанс землян на спасiння – вихiд за межi Всесвiту та проникнення в його код. Але тут розпочинаеться нова галактична вiйна i все несподiвано повертаеться на сто вiсiмдесят градусiв!

Андрiй Крижевський

Евотон: 180
Короткий виклад роману «Евотон: трансформацiя» – другоi частини серii «Лабiринти Евотона»

За десять рокiв пiсля невдалоi спроби цивiлiзацii абсiдеумiв захопити Землю – свiт змiнився. Інопланетнi технологii, якi раптово увiрвалися в земне життя, проникають у всi його сфери. Утiм, соцiально-полiтичнi процеси на планетi не зазнали помiтних полiпшень…

У розпорядженнi патрiйцiв i земноi Свiтовоi ради опиняються вiдомостi про Деумiю – розшукувану впродовж тисячолiть планету, яку колись залишили загадково зниклi клаудеуми (легендарна перша цивiлiзацiя Всесвiту). Абсiдеуми, загроза повторного вторгнення яких тримае в панiцi всю земну кулю, перехоплюють iнформацiю й негайно вiдправляють на Деумiю експедицiю в надii дiстати безцiннi знання клаудеумiв. Це допоможе iм завершити роботу, пов’язану з перетворенням землян на джерело енергii. Для досягнення своеi мети абсiдеуми викрадають названу доньку Велфарiя i Дiани – Айюмi, яка постiйно бачить мiстичнi сни про клаудеумськi лабораторii.

Тим часом Рада, що беззастережно укрiпила свою владу над державами i контролюе найважливiшi свiтовi процеси, охоплена пiдозрiливiстю: кожного вважають зрадником, який сприяе можливому вторгненню абсiдеумiв. Посилюють ситуацiю випадки нез’ясовного зникнення молодого Поколiння землян i почастiшалi теракти «Воскресiння» – органiзацii, що вимагае вiдновлення культурних меж. Як кульмiнацiя – арешт Велфарiя i Джеймса, пiсля якого Андрiй, одноосiбно розширивши своi повноваження голови Ради до абсолютних, призначае Су Лiвея (главу китайського представництва Свiтовоi ради i президента «Ф.Ко» – корпорацii, яка виготовляе Ферруанцiв за замовленням Ради) командувачем Об’еднаними озброеними силами планети i органiзовуе земну експедицiю на Деумiю без узгодження з патрiйцями.

Проте загроза вторгнення абсiдеумiв турбуе й Патрiю.

Відгуки на книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Евотон: 180» Андрія Крижевського одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Евотон: 180» Андрія Крижевського у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

259 переглядів