Космічна фантастика

Сортирувати за:

Космічна фантастика – мандрівка у інші світи

Ще до того моменту, поки людству таки вдалось підкорити космос, тобто полетіти хоча б на Місяць, окремі його представники (письменники) вже у своїх творах розмірковували над тим, як би це могло бути. Наприклад, писали про інші планети і про те, яким би там  могло бути життя, якби вони були для нього придатними.

Космічна фантастика – книги, які дають можливість, не виходячи з дому, перенестись із Землі кудись у космос, помандрувати Сонячною системою, побачити інші планети і навіть познайомитись з представниками позаземних цивілізацій.

Характерні жанрові особливості космічної фантастики

Фантастика космічна є піджанром наукової фантастики, і у неї є свої особливості. Перша і найголовніша з них полягає у тому, що події завжди відбуваються у космосі або ж на інших планетах, але точно не на Землі.

Крім того, у ній виділяють свої різновиди творів:

  • планетарний роман: розповідає про пригоди героїв твору на якійсь планеті, а дійство може відбуватись у далекому майбутньому;
  • космічна одіссея: місцем дії стає космічний корабель, а перед його пасажирами стоїть дуже важливе завдання чи місія, від успішності виконання якої залежить доля людства чи й усього Всесвіту;
  • космічна опера: тут сюжет будується на тому, що прибульці намагаються захопити владу над людьми чи планетою, на якій вони живуть, а головні герої, проявляючи справжній героїзм, ведуть з ними боротьбу. Хоча тут під прицілом може бути й ціла Галактика.

Варто зазначити, що є ще й фантастика для дітей, де героями стають діти чи підлітки, які переживають неймовірні пригоди на Землі та за її межами, спілкуються з гуманоїдами і виконують не менш важливу роботу, ніж дорослі.

Де можна почитати космічну фантастику онлайн?

Завітавши на наш літературний портал, ви знайдете літературу у різних жанрах. Тут кожен бажаючий може читати онлайн космічну фантастику українською і переживати цікаві і незвичайні події разом з героями творів.

Ба більше, на сайті можна ще й скачати фантастику про космос безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон чи будь-який зручний для читання пристрій. Так книжки будуть доступними завжди, навіть якщо не буде підключення до Мережі.