Історична фантастика

Сортирувати за:

Історична фантастика: виникнення жанру і його особливості

Якщо у творі розповідається про події минулого, але в альтернативному їх варіанті, тобто у такому, де реальні події замінені на вигадані, то це і є історична фантастика. У деяких випадках події можуть і не змінюватись, але тоді до них буде додаватись якийсь фантастичний елемент (або декілька).

Вважається, що сформувався жанр у 1960-х роках, але це не означає, що саме він з’явився вперше. Задовго до того у різних творах можна було побачити деякі ідеї, які характерні саме для історичної фантастики.

Звісно, багато у чому цей жанр нагадує звичайну фантастику або альтернативну історію, але у нього є одна важлива особливість, за якою його й можна відрізнити. В історичній фантастиці автор обов’язково пропонує власну версію минулого. Це означає, що він може додавати туди що завгодно, щоб події у творі відрізнялись від реальних. Наприклад, магію, новітні технології, паралельні світи…

Де почитати або скачати історичну фантастику?

Наш сайт, де зібрана література у різних жанрах, дає можливість кожному бажаючому у будь-який час читати онлайн історичну фантастику та інші книжки.

Ще один варіант отримання доступу до цікавих творів – скачати історичну фантастику українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон. Такі твори дають можливість поглянути інакше на події, які вже відбулись, і по-новому оцінити реальність.