Серпень

«Серпень»
Володимир Худенко

Про книгу «Серпень» Володимира Худенка

Складно визначити жанр цієї книги молодого українського автора. Вона починається як своєрідний інформаційним калейдоскоп, стрічка новин, якщо так завгодно, де вже начебто присутні всі ознаки роману-катастрофи з елементами соціальної фантастики і навіть політичної сатири. Де сьогоднішня реальність швидко змінюється іншою. Не такою, до якою ми звикли. І буквально через кілька сторінок стає зрозуміло: у нас в руках добротно і майстерно написаний хоррор. Жанр, яким поки не дуже розпещений наш вітчизняний читач. Величезний плюс цього твору – атмосфера суцільної причетності до подій, яку майстерно створює автор. Тут не буде місця рятівній думці, яка завжди приходить на виручку при читанні перекладних творів цього напрямку, щось на кшталт «все одно це не у нас, боятися нема чого». Тепер є чого боятися – під прицілом цілої армії майже незламних вампірів, «женців», виявляється і весь світ взагалі, і Україна зокрема. Це не той кінофестивальний Дракула з голлівудськими спецефектами. Це крижаний жах, який раптом виявився повсякденною реальністю, коли вампірами виявляться ті, кого ти знав і любив. Що може протиставити цьому натиску людство, або, вірніше, те, що від людства залишилося? І для кого настане завтра на планеті Земля?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Серпень» Володимира Худенка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Серпень» Володимира Худенка

Читати онлайн книгу «Серпень» Володимир Худенко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Серпень
Володимир Худенко


Складно визначити жанр цiеi книги молодого украiнського автора. Вона починаеться як своерiдний iнформацiйним калейдоскоп, стрiчка новин, якщо так завгодно, де вже начебто присутнi всi ознаки роману-катастрофи з елементами соцiальноi фантастики i навiть полiтичноi сатири. Де сьогоднiшня реальнiсть швидко змiнюеться iншою. Не такою, до якою ми звикли. І буквально через кiлька сторiнок стае зрозумiло: у нас в руках добротно i майстерно написаний хоррор. Жанр, яким поки не дуже розпещений наш вiтчизняний читач. Величезний плюс цього твору – атмосфера суцiльноi причетностi до подiй, яку майстерно створюе автор. Тут не буде мiсця рятiвнiй думцi, яка завжди приходить на виручку при читаннi перекладних творiв цього напрямку, щось на кшталт «все одно це не у нас, боятися нема чого». Тепер е чого боятися – пiд прицiлом цiлоi армii майже незламних вампiрiв, «женцiв», виявляеться i весь свiт взагалi, i Украiна зокрема. Це не той кiнофестивальний Дракула з голлiвудськими спецефектами. Це крижаний жах, який раптом виявився повсякденною реальнiстю, коли вампiрами виявляться тi, кого ти знав i любив. Що може протиставити цьому натиску людство, або, вiрнiше, те, що вiд людства залишилося? І для кого настане завтра на планетi Земля?

Володимир Худенко

СЕРПЕНЬПрисвячую

Richard Burton Matheson

З глибокою повагою до всього ним зробленогоВСТУП1. Ситуацiя в Джорджii, або – чи е пiдстави для занепокоення?Як уже було заявлено ранiше – в Атлантi та деяких сусiднiх населених пунктах спостерiгаються випадки допоки неясного захворювання iмовiрно вiрусноi природи. Стаття Майкла Немiнга, котра мiсяць тому з’явилась на шпальтах нашого видання, як ви пам’ятаете, не до кiнця прояснила цю заплутану ситуацiю. Лiкар-вiрусолог з багаторiчним стажем, професор унiверситету в Берклi та автор безлiчi грунтовних праць, котрi разом з тим спричинили неабиякий резонанс, заявляв про неочiкувану мутацiю малярiйних плазмоiдiв з подальшими ж неочiкуваними та дещо тривожними характеристиками.

Влада ж штату заявляла, що спалах захворювання локальний i не носить характеру епiдемii, хоча й спостерiгаються певнi не до кiнця яснi аномалii у зв’язку з цим.

Відгуки на книгу «Серпень» Володимира Худенка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Серпень» Володимира Худенка одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Серпень» Володимира Худенка у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

284 переглядів