Постапокаліптика

Сортирувати за:

Постапокаліптика в літературі

Є у фантастиці піджанр, який має назву постапокаліптика і користується популярністю у широкого кола читачів. Характерна його особливість у тому, що він розповідає про життя у світі, де вже відбулась якась масштабна катастрофа. Зазвичай вона має глобальні масштаби, тому і впливати може не лише за планету Земля та її мешканців, а й на весь Всесвіт. Хоча тут все залежить від автора.

Причини світової катастрофи можуть бути різні. Наприклад, відбувається чергова світова війна, вибухає ядерна бомба, починається страшна пандемія або на планету з космосу падає астероїд, що призводить до катастрофічних наслідків.

Атака інопланетних істот, зомбі апокаліпсис, магія та інші «дива» теж можуть призводити до планетарних катастроф і загибелі численної кількості людей. Та не так важлива причина, як здатність тих, кому вдалось вижити, пристосуватись до нової реальності. Питання виживання у постапокаліптичному світі стає головним для дійових осіб творів даного жанру. Заради нього люди можуть бути здатними багато на що.

Який би там не стався апокаліпсис, а читати книги про кінець ви можете у будь-який час. У нашій колекції зібрані твори як для дорослих, так і для молоді, бо підлітки ж теж можуть бути героями постапокаліптичних історій.