Історичні любовні романи

Сортирувати за:

Історичні любовні романи – розповіді не лише про минуле

Якщо комусь здається, що історичні романи про кохання мають розповідати лише про події далекого минулого, то це не так. Насправді вони можуть бути присвячені подіям різним, у тому числі й тим, які відбувались нещодавно, але мали історичне значення. Або ж ті самі історичні події стали фоном для подій, про які йдеться у тому чи іншому романі.

Персонажами таких творів можуть стати як видатні особистості, про життя, а особливо про любовні стосунки яких буває цікаво дізнатись людям, так і звичайні громадяни, які, просто проживаючи своє життя, стали частиною історичних подій. Нерідко історичні романи про любов розповідають ще й про війну, на тлі якої почуття між людьми зароджуються і розвиваються.

Про кого розповідають любовно-історичні романи?

Є історії про військових, королів, принцес, про козаків, а є і про звичайних громадян, які до початку певних подій взагалі не думали, що колись стануть учасниками (добровільними чи не зовсім) чогось історичного і важливого для країни і світу. У таких романах можна побачити, як поводяться люди у важких, страшних, відповідальних, несподіваних ситуаціях, як розкриваються їх характери, чи всім вдається зберегти людяність у нелюдських умовах.

Деякі твори охоплюють великі періоди, показуючи життя навіть не одного покоління людей, а декількох, і вплив на них різних історичних подій, таких як війни, революції, повстання і подібних. А в інших розповідається про життя якоїсь конкретної людини, яка зуміла зробити свій вклад у розвиток людства.

Це може бути, наприклад, видатний музикант чи письменник, у житті якого відбувалось багато цікавого (і в особистому також). Про них хочеться знати тим, хто знайомий з його творчістю і воліє знати більше про те, як же ці шедеври створювались, які емоції впливали на автора, що він переживав і чим надихався.

Де читати історичні романи українських письменників та зарубіжних авторів?

На нашому сайті ви знайдете твори різних авторів – як зарубіжних, так і українських. У них і про кохання, і про історію, і про видатних людей, і ще багато про що.

Тут кожен бажаючий може читати онлайн безкоштовно історичний роман українською мовою і насолоджуватись творчістю улюблених письменників.

Окрім того, скачати безкоштовно історичні любовні романи у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на сайті теж можна, що дуже зручно, якщо хочеться мати улюблені книжки у швидкому доступі на своєму пристрої.