Тринадцять загадкових випадкiв

«Тринадцять загадкових випадкiв»
Агата Крісті

Про книгу «Тринадцять загадкових випадкiв» Агати Крісті

В каждом из нас сидит дотошный человек, во что бы то ни стало желающий разузнать, почему все случилось так, а не иначе. Кто отравил хозяйку дома во время обеда в обычном английском семействе? Кто заколол ножом участника костюмированного бала, происходившего в мрачном поместье? Эти и другие тайны-головоломки каждый вторник пытаются разгадать гости старенькой мисс Марпл. Но каждый раз лишь она сама оказывается способной раскрыть тайну и разгадать преступление. Ведь на своем веку мисс Марпл повидала и не такое!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Тринадцять загадкових випадкiв» Агати Крісті українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Тринадцять загадкових випадкiв» Агати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

181 переглядів