Книга «33 стратегії війни» українською мовою

«33 стратегії війни»
Роберт Грін

Про книгу «33 стратегії війни» Роберта Гріна

Війна і способи її ведення мають непохитну, невблаганну логіку: якщо ви чогось прагнете, то маєте бути готові битися за це. Володіння стратегічним мистецтвом війни зробить ваше життя спокійнішим, мирнішим і пліднішим, адже ви знатимете, якими є правила гри, та зумієте здобувати перемоги, не вдаючись до насильства.

«33 стратегії війни» від Роберта Гріна, досвідченого знавця людської психології та автора світового бестселера «48 законів влади», допоможуть вам знайти вихід з будь-якого складного становища й ухвалити правильне рішення. Війну — як і будь-який інший конфлікт — ведуть і виграють завдяки стратегічному мистецтву.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «33 стратегії війни» Роберта Гріна українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «33 стратегії війни» Роберта Гріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

25 переглядів