Англійська мова. Комплексне видання. ЗНО 2022

«Англійська мова. Комплексне видання. ЗНО 2022»
Світлана Мясоєдова, Юлія Чернишова

Про книгу «Англійська мова. Комплексне видання. ЗНО 2022» Світлани Мясоєдової

Книга “Англійська мова. Комплексне видання. ЗНО 2022” для підготовки до ЗНО з предмету “англійська мова” у 2022 році.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Англійська мова. Комплексне видання. ЗНО 2022» Світлани Мясоєдової українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Англійська мова. Комплексне видання. ЗНО 2022» Світлани Мясоєдової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

253 переглядів