Біллі Саммерс

«Біллі Саммерс»
Стівен Кінг

Про книгу «Біллі Саммерс» Стівена Кінга

Біллі Саммерс завжди влучає в ціль. Він пройшов Ірак, вогонь та воду. Він — найманий вбивця. Влучний та смертоносний снайпер, що завжди у грі. Його переконання дозволяють убивати лише дійсно поганих людей. Але Біллі вирішує, що вже досить, він хоче зав’язати.

Лишилось останнє замовлення, останній влучний постріл. Але є невеличке “але” – прибрати потрібно іншого професійного кілера – безпринципного і жадібного Джоела Аллена. А ще й мафіозі не квапляться з оплатою. Навпаки: люди замовника починають полювання на самого Біллі. І вже цього разу мішенню для останнього пострілу може стати він…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Біллі Саммерс» Стівена Кінга українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Біллі Саммерс» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

565 переглядів