Чудовий день для рибки-бананки

«Чудовий день для рибки-бананки»
Джером Девід Селінджер

Про книгу «Чудовий день для рибки-бананки» Джерома Девіда Селінджера

“Чудовий день для рибки-бананки” — оповідання американського письменника Джерома Девіда Селінджера, вперше опубліковане 31 січня 1948 року в тижневику The New Yorker. Це перша з його оповідань, що зображає членів вигаданої сім’ї Гласс. Воно зробило Дж. Д. Селінджера знаменитим і пізніше увійшло до збірки «Дев’ять оповідань».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Чудовий день для рибки-бананки» Джерома Девіда Селінджера українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Чудовий день для рибки-бананки» Джерома Девіда Селінджера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

202 переглядів