Книга «Добрі новини з Аральського моря» Ірени Карпи – це не просто сукупність новел про жінок. Це історії життя, яке кожен з нас живе щосекунди, щогодини та кожного дня. Письменниця стала однією з амбасадорок сучасної української фемінної літератури. Її праця щиро та відверто говорить зі своїм читачем про те, як саме письменниця бачить жінок в сучасному світі та те, наскільки вони можуть бути різними та такими схожими одночасно. З цікавих фактів про написання цього роману можна згадати, що його написання радше за все було натхненне переїздом до Парижу, що справило велике враження на неї.
Історія письменниці представляє колаж образів жінок, що сильно відрізняються одна від одної. Хтось з них може собі ні в чому не відмовляти та жити богемним життям, в той час як інша мусить цупити чайові офіціанта, аби звести кінці з кінцями та мати кошти на харчування. Талант письменниці полягає в тому, наскільки детальним, точним та правдоподібним є психопортрет кожної з її героїнь. Також доля в історії відіграє свою роль в тому, що сюжетні лінії героїнь переплітаються і змінюють життя кожної з них.
Кожна з героїнь в книзі є українкою, що за різних обставин потрапила до столиці Франції, де стається жахливий теракт. Кожна з героїнь була в різному місці та в різних обставинах під час нього, але письменниця має що розповісти про кожну з них. Унікальність книги, її головних героїнь, вартує того, аби її прочитати.
«Французька мрія» вабить стилем і романтикою, ароматом випічки і смаком вишуканого вина. Здавалося б, Париж — ідеальне місце для втечі, де легко все почати заново. Та паризькі вулички розкривають секрети лише «своїм», а від минулого не втечеш, поки воно живе в пам’яті…
Новий роман Ірени Карпи — це історії чотирьох українських жінок у Франції. Кожна з них шукає щось своє: юна красуня Богдана – пригод і розваг, досвідчена й виважена Рита — свободи й сімейного затишку, колишня рок-музикантка Хлоя прагне спокою, а енергійна «феменка» Маша — самореалізації та слави. Стосунки й секс, пошуки себе, травми, інтриги та вбивства — вир емоцій зашкалює. Та поки є справжні почуття, дружба й підтримка, вміння насолоджуватися життям, любити себе і своє місто — доти є і надія на «добрі новини», що неодмінно надходять навіть після найбільших катастроф.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.
Якщо ви є правовласником електронної книги «Добрі новини з Аральського моря» Ірени Карпи українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.