Дзвінок після опівночі

«Дзвінок після опівночі»
Тесс Ґеррітсен

Про книгу «Дзвінок після опівночі» Тесс Ґеррітсен

Дзвінок телефону опвіночі розбудив і налякав Сару Фонтейн. Вона чекала дзвінка з Лондона від свого чоловіка, але замість нього почула в слухавці зовсім незнайомий голос. Нік О’Хара з департаменту закордонних справ США приніс їй страшну новину — її чоловік Джеффрі Фонтейн загинув під час пожежі в одному з готелів Берліну… Але Сара переконана, що її чоловік живий! Вона разом із Ніком переверне всю Європу, розшукуючи його!

Намагаючись зупинити небезпечного вбивцю, вони потрапляють в мережу таємничих міжнародних шпигунів та ризикують усім, щоб отримати відповіді на свої питання…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Дзвінок після опівночі» Тесс Ґеррітсен українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Дзвінок після опівночі» Тесс Ґеррітсен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

69 переглядів