Еге ж…

«Еге ж…»
Сергій Мисько

Про книгу «Еге ж…» Сергія Мисько

Навколо тебе туман. Туман надій і сподівань, переконань і прагнень… Туман, який закриває від тебе сутність. Незаперечну сутність всього, в якій не діють твої правила. Ти можеш лише заховатись і тільки на довгу мить, в тумані свого існування. Туман… Густий туман ти в ньому хочеш чогось і живеш заради того, щоб чогось хотіти. Позбав себе всього особистого і матимеш страх і станеш жити в світі невідворотності і неминучості. Сам на одинці в “тому” не ілюзорному, справжньому; де немає ні добра, ні зла, є тільки світ без туману. Може це спасіння, а може просто твоє щастя. А поки що тобі потрібен туман, твій, який ховає, дасть надію, можливість, дозвіл жити і радіти тому, що все так є. Не бійся його, бо це ти сам…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Еге ж…» Сергія Мисько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Еге ж…» Сергія Мисько

Читати онлайн книгу «Еге ж…» Сергій Мисько українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Еге ж…
Сергiй Мисько


Навколо тебе туман. Туман надiй i сподiвань, переконань i прагнень… Туман, який закривае вiд тебе сутнiсть. Незаперечну сутнiсть всього, в якiй не дiють твоi правила. Ти можеш лише заховатись i тiльки на довгу мить, в туманi свого iснування. Туман… Густий туман ти в ньому хочеш чогось i живеш заради того, щоб чогось хотiти. Позбав себе всього особистого i матимеш страх i станеш жити в свiтi невiдворотностi i неминучостi. Сам на одинцi в "тому" не iлюзорному, справжньому; де немае нi добра, нi зла, е тiльки свiт без туману. Може це спасiння, а може просто твое щастя. А поки що тобi потрiбен туман, твiй, який ховае, дасть надiю, можливiсть, дозвiл жити i радiти тому, що все так е. Не бiйся його, бо це ти сам…

Сергiй Мисько

Еге ж…

Гаряче пиво


Вiн нарештi прокинувся вiд надокучливого сигналу будильника свого мобiльного. Ранок. Останнiй день лiта. Вiкенд минув. Вчорашня викладка на повну давалася взнаки. Фiзична праця – це не його коник. Цього разу вiн переконався на всi сто. Але брак грошей на цi вихiднi i ситуацiя в якiй вiн опинився примусили до виснаження тiла. Розвантажував фуру з цукром. Працював сам. Швидко, мов конвеер. Мiшки, мiшки, мiшки… окрiм них бiльше нiчого. Всi схожi один на одного, одноi ваги, одного розмiру. Вiн називав iх клонами. Безкiнечна кiлькiсть клонiв. Інодi йому здавалося, що в нього на плечах не мiшок вагою 50 кiлограмiв, а якесь створiння. Воно зручно вмостилося на його шиi, звiсило ноги та потiшаеться над ним, чухаючи до саден шкiру. А вiн мусить терпiти. Вiн терпiв. Боровся з бажанням негайно кинути всю цю свистопляску i пiти геть. Аби хоч трохи вiдвести душу, доносив мiшок до машини i жбурляв щосили, нiби намагався завдати шкоди нахабному створiнню. Але це тривало недовго. Ця процедура потребувало зайвих затрат енергii. Вiн вiдчув втому. Ще й один клон, якого вiн кинув мимо цiлi трiшки розiрвався. Цукор почав зрадницьки сипатися на землю. Добре, що цього не бачив бригадир. Швиденько пiдняв пораненого, трусонув його перед тим, як примостити дiркою до кузова машини. А цукор акуратно зiбрав у кишенi спецiвки. Вiн впорався. Сто клонiв смирно лежали на кузовi i цiеi «Газелi».

Тiло… його неслухняне тiло не хотiло вставати.

Відгуки на книгу «Еге ж…» Сергія Мисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Еге ж…» Сергія Мисько одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Еге ж…» Сергія Мисько у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

203 переглядів