Новинка
Хто ти є? Як прийняти себе та зрозуміти інших

«Хто ти є? Як прийняти себе та зрозуміти інших»
Ліз Бурбо

Про книгу «Хто ти є? Як прийняти себе та зрозуміти інших» Ліз Бурбо

Ти – унiкальна особистiсть. iншо тако нема в усьому Всесвiтi. Але чи любиш i розумiш ти себе? Лiз Бурбо навчить слухати сигнали тiла й удосконалювати душу, бути щирою з собою та покращити стосунки з людьми. Нескладнi вправи, думки для медитацiй, опис причин хвороб допоможуть змiнити життя й досягти гармонi з найважливiшою людиною у свiтi – iз собою.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Хто ти є? Як прийняти себе та зрозуміти інших» Ліз Бурбо українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Хто ти є? Як прийняти себе та зрозуміти інших» Ліз Бурбо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

174 переглядів