Казка «Івасик-Телесик» розповідає казкову історію, яка входить до скарбниці української народної творчості. Сюжет знайомить читачів зі звичайною сільською родиною, що складається з літньої подружньої пари – чоловіка і жінки.
Прожили дід з бабою довге життя разом, але діточок так і не нажили. Дідові то й нічого, а от жінці сумно без дитинки. Їй так хотілось когось колисати у колисочці, що вона почала просити чоловіка хоча б з дерева витесати «дитинку». Довелось послухатись, бо хотілось старому чимось порадувати свою бабусю.
Витесав дід деревинку, а вона взяла і ожила раптом. Ох і зраділа ж тоді баба. Тепер у них був справжній хлопчик, ім’я якому дали Івасик-Телесик. Хоч і виглядав він маленьким і слабеньким, та насправді був хлопчинка сильним і самостійним. Щоб допомагати бабусі з дідусем, він почав ходити на річку і ловити рибу.
І все було б добре, якби не дізналась про Телесика хитра змія, яка захотіла його вкрасти. Щоб це зробити, вона пішла на хитрість, але й Івасик виявися розумною дитиною. Опинившись у полоні і під наглядом юної зміївни, доньки змії, він не розгубився і не злякався, а вигадав спосіб, як від неї втекти.
Щоправда, потрапити після цього додому одразу він все одно не зміг. Хто ж допоміг хлопчикові повернутись до його любих бабусі й дідуся, для яких він став найдорожчим і найціннішим скарбом, дізнаєтесь, дочитавши казку до кінця.
Слухати аудыоказку «Івасик-Телесик» онлайн:
Українська народна казка про маленького хлопчика Івана-Телесика та його незвичайні пригоди.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.
Якщо ви є правовласником електронної книги «Івасик-Телесик» українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.