2
Книга «Його інша» українською мовою

«Його інша»
Елла Савицька

Про книгу «Його інша» Елли Савицької

Закохатися в хлопця, який незабаром одружиться з іншою – моя помилка. Але ще більша помилка – сподіватися, що він віддасть перевагу мені, а не їй.

– Скільки в нас часу, Давид? – затамувавши подих, дивлюся в серйозні очі коханого.
– Пара місяців… Може, три.
– А потім…
– А потім я поїду і одружуся, – мене обдає холодом, – Ти згодна на це?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Його інша» Елли Савицької українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Його інша» Елли Савицької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

45 переглядів