Казки

«Казки»
Олексій Полосін

Про книгу «Казки» Олексія Полосіна

Збірка казок для дітей дошкільного и молодшого шкільного віку.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Казки» Олексія Полосіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Казки» Олексія Полосіна

Читати онлайн книгу «Казки» Олексій Полосін українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Казки
Олексiй Полосiн


Збiрка казок для дiтей дошкiльного и молодшого шкiльного вiку.

Олексiй Полосiн

Казки

Бурулька


Весна. Хоч вночi ще мороз господарюе навколо, але зранку виходить сонечко i прогрiвае землю, а вдень так грiе на снiг, який покрив дахи будинкiв, що вiн починае стiкати вниз. Краплi снiговоi води бажають стекти на землю, але мороз хапае iх i робить з них крижинки. І таке трапляеться, що крижинки злипаються, а з них витворюються звисаючi з дахiв крижанi стовпчики, якi ростуть не вгору, а вниз. Такi стовпчики називають бурульками. Про одну з них я тобi i розповiм.

Якось вранцi снiг почав стiкати з даху, а мороз перетворював краплинки у кригу – з’явилася нова бурулька. Сонечко освiтлювало ii своiми ранiшнiми промiнчиками i вона виблискувала рiзними кольорами веселки. Це тiшило бурульку.

– Дивiться, яка я гарна! – захоплено вигукувала вона. – Я товстенька i прозора, бо моя водичка з чистого снiгу.

– Не поспiшай, маленьке хвалько, – казала стара, товста буруля, що висiла поруч. – Почуемо що ти скажеш пiсля обiду.

А маленька бурулька нiчого не чула i захоплено хвалилася, пишалася собою.

Час iшов. Вже минув ранок, полудень. З обiду почало припiкати сонечко.

– Ой, що це? – забiдкалася бурулька. – Менi вже парко, я не втримаюсь i почну танути!..

І дiйсно, через деякий час вона почала стiкати краплями. Так бурулька почала плакати i нарештi зрозумiла слова бурулi – сусiдки, якi та казала вранцi.

– Пробачте, будь ласка, тiтонько! – Звернулася бурулька до сусiдки. – Я була неправа, бо загордувала. Менi соромно. Але ж яка я була гарненька вранцi. А зараз, – дивiться! – стала зовсiм тонкою i такою, що й малий вiтерець може мене зламати i скинути на землю.

– Не засмучуйся, дитинко, – сказала мудра буруля. – За нiч та зранку завтрашнього дня ти знову потовстiшаеш i станеш подiбною до мене. Така у нас робота – товстiти та худнути, а одного разу зовсiм зникнути, але не безслiдно, як ось ти зараз. Подивися вниз. Крапля з тебе впала на землю, за нею друга, третя. Створилося маленьке озерце з чистоi водички. З нього залюбки нап’ються горобчик, ворона i кицька, песик та iншi. Цiеi води iм вистачить, щоби вгамувати спрагу. Господь, який створив свiт i все в ньому, через тебе зробив вкрай важливу для них справу – допомiг iм напитись.

Відгуки на книгу «Казки» Олексія Полосіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Казки» Олексія Полосіна одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Казки» Олексія Полосіна у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

331 переглядів