Книга «Кінець гендеру. Розвінчення міфів про стать та ідентичність» українською мовою

«Кінець гендеру. Розвінчення міфів про стать та ідентичність»
Дебра Со

Про книгу «Кінець гендеру. Розвінчення міфів про стать та ідентичність» Дебри Со

Міжнародна дослідниця сексу, нейробіолог і оглядач Дебра Со розвінчує популярні гендерні міфи в цьому науковому дослідженні.

Наша стать – це те, з чим ми народилися, чи ми обумовлені суспільством? У книзі «Кінець гендеру» нейробіолог і сексолог Дебра Со використовує підхід, заснований на дослідженні, для вирішення цієї актуальної теми, розкриваючи популярні помилкові уявлення про дебати, про природу та виховання, та досліджує, що означає бути жінкою чи чоловіком у сучасному суспільстві.

Як науковим, так і об’єктивним методами, а також спираючись на оригінальні дослідження та ретельно проведені інтерв’ю, Со вирішує широкий спектр питань, таких як гендерно-нейтральне виховання дітей, діти з гендерною дисфорією та нейронаука трансгендерності. Вона обговорює прийняте сьогодні уявлення про те, що гендер – це соціальна конструкція і спектр, і заперечує ідею про те, що немає різниці між тим, як функціонує чоловічий і жіночий мозок.

«Кінець гендеру» — це робота, яка починає розмову, яка кидає виклик тим, що, на вашу думку, ви знаєте про стать, ідентичність і все, що між ними. Своєчасна, інформативна та провокаційна книга, вона озброїть вас фактами, які вам потрібні, щоб зробити власні висновки про гендерну ідентичність та її місце у сучасному світі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Кінець гендеру. Розвінчення міфів про стать та ідентичність» Дебри Со українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Кінець гендеру. Розвінчення міфів про стать та ідентичність» Дебри Со

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

130 переглядів