Розлучення. Кохати не можна повернутися

«Розлучення. Кохати не можна повернутися»
Ірина Романовська

Про книгу «Розлучення. Кохати не можна повернутися» Ірини Романовської

— За чотири роки не знайшлося сміливості, щоб розповісти правду? — знущається Горський. — Не знайшлося, — схрещую руки на грудях, захищаючись від гнівного тону колишнього чоловіка. — За для чого? Аби ти знову нагадав, що обираєш сина коханки, а не нас?
— Не кажи дурниць, Кароліно. Ти знаєш, що я не зробив би так. Тим паче коли мова про нашу дитину. Ніколи.
— До розлучення я теж беззаперечно вважала, що є номером один для тебе.

Чотири роки я приховувала від чоловіка рідну дочку. А тепер він пропонує почати все спочатку заради Соні. Я нізащо на це не піду. У грудях досі вирує той біль, який завдав чоловік тими паперами про розлучення.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Розлучення. Кохати не можна повернутися» Ірини Романовської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Розлучення. Кохати не можна повернутися» Ірини Романовської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

25 переглядів