Коли мова має значення

«Коли мова має значення»
Олександр Бабінський

Про книгу «Коли мова має значення» Олександра Бабінського

Ви коли-небудь замислювались над тим, як ви говорите? Які слова використовуєте, як будуєте фрази і речення, скільки у вашій щоденній лексиці позитивно і негативно направлених висловів?..

А ви знаєте, що, прислухаючись до того, як і що говорить людина, можна дізнатись про неї дуже багато – про її стан, настрій, прагнення, внутрішні обмеження, страхи тощо. Книга «Коли мова має значення» саме про те, як краще зрозуміти інших через їх мовлення та як через зміни у власній лексиці покращити своє життя.

Унікальність книги

  • Автор – психолог, консультант, письменник, який багато років вивчає вплив мови на людину.
  • В книзі наводяться практичні поради, які кожен може використовувати у своєму житті.
  • Книга не нав’язує, а розповідає, не «читає» нотацій, а ділиться досвідом.
  • У чому Книга може бути корисною для вас
  • Ви дізнаєтесь, як слова, які ми використовуємо щодня, впливають на наш стан, настрій, поведінку тощо.
  • Ви сформуєте власне бачення своєї лексики.

Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Коли мова має значення» Олександра Бабінського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Коли мова має значення» Олександра Бабінського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

28 переглядів