Особиста ефективність

Сортирувати за:

Особиста ефективність – що це?

У загальному розумінні ефективність – це результат, який можна отримати у відповідь на певні дії (витрати). Якщо затрати високі, а результат низький, то це неефективно, а якщо навпаки, то вважається, що це ефективна діяльність. Те ж саме стосується і особистої ефективності.

Людина може витрачати масу зусиль, щоб досягти певної мети, але результату так і не отримує. Або ж їй просто здається, що вона ті зусилля докладає, а насправді лише ходить по одному колу, не розуміючи, як з нього вийти, щоб щось змінилось. У такому випадку потрібно, як мінімум, почати шукати інформацію, яка зможе допомогти, наприклад, у літературі.

Книги, які допомагають розкривати внутрішній потенціал

У кожного є внутрішній потенціал, але розкривається він не завжди. Наприклад, хтось може відчувати, що він художник, але працювати доводиться на заводі, щоб заробляти гроші на життя. В кінцевому результаті потенціал може втратитись. На щастя, цього можна уникнути. Як? Хоча б читаючи книжки, які допомагають підвищити внутрішню ефективність.

Креативне мислення, вплив підсвідомого на реальне життя, стосунки з грішми, спілкування з людьми, корисні звички (і мова не лише про харчування) – про це і не тільки пишеться у численних книгах, присвячених особистісній ефективності.

Де почитати літературу про особисту ефективність?

На нашому ресурсі зібрана велика кількість книг у різних жанрах і на різноманітну тематику. Тут кожен, хто виявить бажання, може читати онлайн книги з особистої ефективності і покращувати своє життя, використовуючи нові знання.

Крім того, у нас можна скачати книги про особисту ефективність безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, щоб повертати до них у будь-який момент, навіть за відсутності інтернету.