Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти

«Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти»
Грег МакКеон

Про книгу «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона

Чи відчували ви коли-небудь, що викладаєтеся на повну, але не отримуєте бажаного результату? Перепрацьовуєте й водночас не займаєтеся тим, чим потрібно?.. Ґреґ Маккеон пропонує власну концепцію Есенціалізму, завдяки якій ви навчитеся помічати найсуттєвіше, відкидати непотрібне й устигати найважливіше.

Для кого

Для підприємців, менеджерів, а також усіх, хто прагне навчитися ефективно організовувати власне життя і діяльність; хто почуваєтеся постійно зайнятим, але не надто продуктивним; кому здається, що хтось або щось краде в них час.

Автор переконує, що неможливо впоратися з геть усім і мати все: тільки нам вирішувати, на що витрачати свій безцінний час та енергію. Якщо ви прагнете дізнатися, як визначати пріоритети, робити лише те, що справді потрібно, а найголовніше — як докладати мінімум зусиль і досягати успіху, ця книжка саме для вас.

Про автора

Ґреґ Маккеон — бізнес-консультант, фахівець із питань лідерства та стратегічного планування. Засновник і головний виконавчий директор компанії THIS Inc., серед клієнтів якої Apple, Google, Pixar, Facebook, Twitter і Yahoo. Автор блогу для Harvard Business Review.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона

ЦитатаНавчіться розставляти пріоритети у своєму житті. Або за вас це зробить хтось інший.
ЦитатаЩоб відмовитися від непотрібного, потрібна неабияка мужність.
ЦитатаЯкщо відповідь не безумовно позитивна, то вона негативна
ЦитатаЗавдяки сучасним технологіям будь-хто може висловитися про те, що здається важливим для нього. Ми перевантажені не лише фактами, а й приватними думками.

Відгуки на книгу «Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти» Грега МакКеона

Одна відповідь до “Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти”

  1. Avatar Юрій :

    Як скачати книгу неможу найти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

955 переглядів