Новинка
Моя за борги

«Моя за борги»
Ярл Конг

Про книгу «Моя за борги» Яра Конга

– Ти продав мене?
– Не перебільшуй, вигідно видаю заміж, – батько кривиться і відмахується від мене.
– За це чудовисько?! – Сльози підступають до горла. Я до болю стискаю в руці ненависний конверт.
– Ми по вуха у боргах! Це єдиний спосіб врятувати себе і тебе від могили! – Батько б’є кулаком по столу так, що я здригаюся.
– Але ж має бути інший спосіб, я твоя єдина рідна дочка, ти ж не можеш…

Бачу, як батько моментально змінюється в обличчі, він лютує.

– Ти одягнеш чортове плаття і зробиш все, що він скаже! – Цідить крізь стислі зуби, – я не дам тобі все зіпсувати!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Моя за борги» Яра Конга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Моя за борги» Яра Конга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

166 переглядів