Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу

«Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу»
Віта Кросс

Про книгу «Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віти Кросс

– Побазікають і забудуть, – різко вимовляє Ельдар.

Усередині мене палахкотить вогонь, що спалює на своєму шляху світлі й трепетні почуття. Мій чоловік – був моїм усім: другом, першим і єдиним чоловіком, найкращим у світі коханцем.

Десятирічна річниця весілля, на яку ми запросили купу гостей, закінчилася грандіозним скандалом. Замість вітального відео всі споглядали, як Ельдар кохався з моєю подругою. Не просто подругою… чорт, це ж Таня. Ми з нею як сестри. Із самого дитинства.

– Ти серйозно думаєш, що я зможу коли-небудь пробачити побачене? – мотаю головою.
– Зможеш, – суворо чеканить. – Розлучення я тобі не дам, Рито.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віти Кросс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віти Кросс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

26 переглядів