Осина фабрика

«Осина фабрика»
Іен Бенкс

Про книгу «Осина фабрика» Іена Бенкса

Френк — незвичайний хлопець. У нього є особлива Осина фабрика, яка визначає смерть комах, що потрапили до нього в пастку. Але Френк не зупиняється на комахах, а його маленькі ритуальні вбивства заходять занадто далеко…

Тим часом Ерік, брат Френка, знаходиться в психіатричній лікарні. Під час проходження практики, з Еріком трапився загадковий інцидент, після якого він збожеволів. Тепер він телефонує братові та запевняє, що зовсім скоро втече з лікарні. Ось тільки Френк не впевнений, що готовий прийняти його.

Так «Осика фабрика» стає книгою, в якій загадкові сімейні таємниці криють небезпеку, а головні герої — зовсім не ті, ким їх міг вважати читач…

«Осина фабрика» — міжнародний бестселер та одна з кращих книжок ХХ століття. Це дебютний роман знаменитого шотландського письменника, (автора книг «Бізнес», «Кроки по склу», «Вулиця відчаю»), який вразить своєю незвичайністю, реалізмом та тонким психологізмом персонажів.

Видання призначене для читачів, які досягли 18 років.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Осина фабрика» Іена Бенкса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Осина фабрика» Іена Бенкса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

123 переглядів