4
Пліткарка для сніжного демона

«Пліткарка для сніжного демона»
Марго Вольська

Про книгу «Пліткарка для сніжного демона» Марго Вольської

Тобіас де Р’єн – сніжний демон, син ректора і мрія кожної дівчини в академії. Я – сіра мишка, однокурсниця, яку він не помічав, аж доки Пліткарка Торенвес, підступна анонімна журналістка, не написала, що я мрію вийти за Тобіаса заміж.

А він… запропонував мені стати його дівчиною! Фіктивною. Щоб викрити пліткарку! А я погодилась, навіть не уявляючи, чим це для мене обернеться.
Тепер мене помітили і зненавиділи всі: викладачі, однокурсниці, місцеві хулігани. Тобіас щоразу додає втягує мене в нові проблеми!

Та головна біда в іншому.

Пліткарка Торенвес – це я. Не можна допустити, аби мене викрили. Інакше я втрачу і справу свого життя, і шанс бути з Тобіасом. Адже я справді в нього закохана…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Пліткарка для сніжного демона» Марго Вольської українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Пліткарка для сніжного демона» Марго Вольської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

49 переглядів