3
Як підкорити вітряну відьму

«Як підкорити вітряну відьму»
Марго Вольська

Про книгу «Як підкорити вітряну відьму» Марго Вольської

Я збиралась вмовити могутнього мага Вінфріда Мерріта стати моїм науковим керівником. Натомість вляпалась в авантюру, познайомилась з божевільною Вінфрідовою матінкою, дізналась, що він дракон… Та найгірше, я вийшла за нього заміж! Абсолютно випадково.

А він все одно не хоче мене навчати.

Та хай не сподівається, що я відступлюсь. Доки не захищу дисертацію, розлучення йому не дам. Плювати, що він ніколи не працює з жінками. Запрацює! Що? Шлюбний обов’язок? Хай навіть не сподівається. Мене цікавить тільки кар’єра.

Вінфрід заприсягся, що він приборкає мій норов. Але він ще не знає, наскільки важко підкорити вітряну відьму, особливо якщо з нею одружився! Тож хай готується. Просто не буде…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Як підкорити вітряну відьму» Марго Вольської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Як підкорити вітряну відьму» Марго Вольської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

91 переглядів