Програна наречена

«Програна наречена»
Еліс Кларк

Про книгу «Програна наречена» Еліс Кларк

Зіскочивши з ліжка, я пішов до сходів і спустився на перший поверх. Мимоволі відмітив, що погуляли ми вчора знатно: все було розкидане, щось навіть валялось побите.

У двері все ще настирливо дзвонили.

Коли я вже підійшов до дверей, то раптом згадав: це, певно, та програна наречена, мій білет на перше місце в рейті.

Я хтиво усміхнувся, швидко відчинив двері і сказав:
— Ну, привіт, програна на…
— Що там мені треба підписати? — на порозі стояла молода симпатична білявка і неприязно дивилася на мене. — Щоб ви відчепилися від Сергія?
— Ну, — я окинув її оцінюючим поглядом. — Шлюбного контракту має бути достатньо. А де твої речі? Моя дружина матиме жити зі мною, навіть якщо вона й фіктивна…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Програна наречена» Еліс Кларк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Програна наречена» Еліс Кларк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

16 переглядів