Як би виглядав античний міф, якби він був створений в сьогоденні. Відповіддю на це може тати книга «Пристрасті Олімпу» Рейчел Смайт, яка занурює свого читача в начебто знайомий, проте геть інакший світ богів, героїв та легендарних персонажів. Одразу варто сказати, що ця книга розрахована на молодшу аудиторію, якій, як нікому іншому, будуть зрозумілі, порушені авторкою, проблеми соціалізації, пошуку себе та свого призначення. Смайт продемонструвала, як чудово можна переосмислити історії, яким тисячі років.
Головною героїнею історії стає Персефона, якій була приготована важка доля. Вона виросла не поміж собі подібних, а серед смертних. Її матір’ю була Деметра, якій героїня пообіцяла, що стане священною дівою. Лише так вона змогла здобути квиток до місця, яке справедливо вважала домом – Олімп. Потрапивши до нього, вона одразу поринула у вихор метушні, що не вщухала в цьому фантастичному місці. Її головною приятелькою стає Артеміда, разом з якою вона живе в одній кімнаті. Саме Артеміда знайомить Персефону з Гадесом, якому вдається підкорити серце дівчини.
Володар підземного світу, в якого дівчині поталанило закохатись, став лише першою сходинкою на шляху Персефони до самопізнання. На неї ще чекають її навички, які вона мусить опанувати, а пристрасті цього світу богів будуть щоразу ставати їй на заваді. Можна лише дивуватись тому, як сюжети античності можуть мати настільки багато спільного з тією реальністю, з якою кожному доводиться зіштовхуватись на своєму шляху дорослішання.
Персефона виросла у світі смертних. Пообіцявши матері Деметрі навчатися, як священна діва, вона нарешті опиняється на Олімпі — в швидкоплинному, гламурному світі богів. Тутешня сусідка по кімнаті, Артеміда, запрошує новеньку на вечірку. Відтепер все життя Персефони змінюється: вона знайомиться з Гадесом і миттю відчуває, що між нею та чарівним, але загадковим володарем Підземного світу спалахує іскра. Молодій богині весни настав час пізнати себе й відкрити внутрішню силу. Їй доведеться розібратися зі своїми почуттями та всіма пристрастями, що вирують на Олімпі.
У романтичному, епатажному й водночас гостросоціальному сюжеті авторка переосмислює грецьку міфологію та переносить її на сучасне тло. Перед тобою 25 перших епізодів вебкоміксу «Пристрасті Олімпу», що публікувався на платформі WEBTOON. За його оригінальне видання Рейчел Смайт отримала Премію Вілла Айснера в галузі коміксів.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.
Якщо ви є правовласником електронної книги «Пристрасті Олімпу» Рейчел Смайт українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.