Комікси

Сортирувати за:

Сучасні комікси – мальописи для дітей та дорослих

Діти люблять книжки з малюнками, а дорослим цікавіше читати текст, але є вид літератури, який підходить читачам будь-якого віку – комікс, де картинки і текст поєднуються. Щоправда, це сьогодні дорослий світ може зачитуватись коміксами, а колись вважалось, що це твори лише для дітей та підлітків.

Починалось все з того, що в газетах і журналах, щоб чимось завершити стандартний блок новин, друкували простенькі історії в картинках, які зазвичай мали гумористичний зміст. Вони були невибагливими і призначались для того, щоб трохи розважити читачів. А сьогодні ж, якщо купити комікси українською, можна побачити, що це вже не одна шпальта у газеті, а окремі журнали і навіть цілі книги.

Дитячі комікси українською мовою розповідають про різних персонажів, серед яких можуть бути не лише люди, а й тварини чи взагалі вигадані істоти, яких в реальності не існує. Їх сюжети сповнені пригод, кумедних ситуацій та інших подій. Відбуватись вони можуть як у вигаданому світі, так і в реальності, знайомій кожному. Окрім того, комікси для дітей українською мовою можуть не лише розважати, а й навчати, бо й енциклопедії теж бувають у вигляді мальописів.

Комікси і суперегерої

Особливою популярністю у всьому світі користуються комікси про різних супергероїв. Є навіть два окремих супергеройських Всесвіти, у кожного з яких своя армія прихильників. Перший – комікси Марвел, у яких розповідається про Людину-павука, Блейда, Росомаху та ще про багато інших героїв з надлюдськими здібностями. Конкуренцію їм складають супергерої з коміксів DC: Бетмен, Аквамен, Диво-жінка та інші.

Звісно, читаючи, наприклад, комікси Марвел українською, можна побачити багато фантастичного і вигаданого, але це ще не все. Персонажі можуть бути суперегероями лише в певні моменти, а в інший час вони звичайні люди, які стикаються з реальними життєвими труднощами і проблемами. Вони закохуються і розлучаються, сваряться і миряться, радіють і сумують, показують приклад поведінки правильної і не зовсім.

Не відстають від іноземних сусідів і українські комікси, які теж розповідають про супергероїв, тільки не в масках на обличчі і з темними плащами за спинами, а з чубами на головах і з шаблями в руках – про козаків. Такі комікси про минуле розповідають про історію України і про відважних чоловіків, які захищали її землю у різні періоди.

Де почитати комікси українською?

На нашому сайті можна знайти як комікси для дорослих, так і дитячі/молодіжні, як про супергероїв, так і про звичайних людей, які потрапляють у різні ситуації. У нас кожен, хто забажає, зможе читати онлайн комікси українською мовою, знаходячись при цьому будь-де (головне, щоб інтернет працював).

А якщо раптом ви збираєте власну колекцію українських і зарубіжних мальописів, тут можна скачати комікси безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) і зберігати їх на зручному для вас електронному пристрої.

Тож якщо раптом ви й досі не оцінили, наскільки крутим є нині мистецтво коміксів, то зараз саме той момент, коли варто познайомитись з цим видом сучасної літератури.