Прив’язаність. Як налагодити відносини з тими, хто нам дорогий

«Прив’язаність. Як налагодити відносини з тими, хто нам дорогий»
Таїс Гібсон

Про книгу «Прив’язаність. Як налагодити відносини з тими, хто нам дорогий» Таїс Гібсон

Ми потребуємо підтримки та прийняття. Як налагодити стосунки з тими, хто нам дорогий? Скористайтеся порадами Таїс Гібсон, яка розкриває всі секрети прив’язаності між людьми.

Ви зможете визначити, який у вас тип прив’язаності, впоратися зі зв’язаними з ним травмами та побудувати по-справжньому щасливі стосунки.
З книги ви дізнаєтесь:

  • Яким є ваш стиль прив’язаності? Спойлер: їх лише чотири.
  • Найкращі методи зміни типу прив’язаності.
  • Способи закріплення нового досвіду.

Добре розуміючи теорію прив’язаності, ви збудуєте здорові близькі стосунки.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Прив’язаність. Як налагодити відносини з тими, хто нам дорогий» Таїс Гібсон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Прив’язаність. Як налагодити відносини з тими, хто нам дорогий» Таїс Гібсон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

40 переглядів