Новинка
Книга «Рисочка» українською мовою

«Рисочка»
Оксана Шаварська

Про книгу «Рисочка» Оксани Шаварської

Головна героїня твору на ім’я Рисочка мешкає в Києві — для неї це не просто місто, це мрія всього життя. Проте щось не дає їй спокою і змушує шукати себе деінде — у Львові, Берліні чи Нью-Йорку. На шляху до самопізнання героїня звертається до минулого, аби здобути відповіді на насущні питання та знайти своє місце у світі. Завдяки численним подіям та людям, які зустрічаються їй у потрібний момент, Рисочка отримує бажане, хоч це й стає для неї несподіванкою.

У цій книжці багато Києва та любові до цього міста — читачі зможуть поблукати його вуличками, проїхатися знайомими маршрутами та навіть випити у знайомих барах.

Ця книжка про дорослішання і здійснення дитячих мрій, постійний діалог зі своєю внутрішньою дитиною. Про пошуки себе у великому світі і намагання зрозуміти, що є справжнім щастям. Ця книжка про біль і радість, які дарує нам любов, про неприйняття, про щирість. Про те, що життя не є чорно-білим, про руйнацію стереотипів. Ця книжка про всіх, хто шукає свій дім.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Рисочка» Оксани Шаварської українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Рисочка» Оксани Шаварської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

27 переглядів