Новинка
Село не люди – 2. Добити свідка

«Село не люди – 2. Добити свідка»
Люко Дашвар

Про книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар

Довгоочікуване продовження роману «Село не люди»!

Чотирнадцять років тому через інтриги і жадібність сільського магната Івана Залусківського згоріла Шанівка, постраждали селяни, та найбільше – Катерина, яка втратила всіх, кого любила. Чотирнадцять років Залусківський і Катерина не бачилися. Поки він багатів та міцнів, дівчина поступово втрачала свій особливий дар передбачення. І так би їхні дороги розійшлися назавжди. Якби одного дня на занедбаному шанівському обійсті школярка Стаська не знайшла… труп чоловіка. Катерина знає, хто жертва і хто вбивця. Тепер її життю знову загрожує небезпека…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Скачати безкоштовно книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар

Читати онлайн книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Село не люди – 2. Добити свiдка
Люко Дашвар


Довгоочiкуване продовження роману «Село не люди»!

Чотирнадцять рокiв тому через iнтриги i жадiбнiсть сiльського магната Івана Залускiвського згорiла Шанiвка, постраждали селяни, та найбiльше – Катерина, яка втратила всiх, кого любила. Чотирнадцять рокiв Залускiвський i Катерина не бачилися. Поки вiн багатiв та мiцнiв, дiвчина поступово втрачала свiй особливий дар передбачення. І так би iхнi дороги розiйшлися назавжди. Якби одного дня на занедбаному шанiвському обiйстi школярка Стаська не знайшла… труп чоловiка. Катерина знае, хто жертва i хто вбивця. Тепер ii життю знову загрожуе небезпека…

Люко Дашвар

Село не люди. Добити свiдка

© Чернова І. І., 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2021

Частина перша


20 березня року 2020-го, коли, наганяючи жах на всiх забобонних, три двадцятки фатально поедналися у непересiчнiй датi весняного рiвнодення, мешканцi Килимiвки до глибокоi ночi ошелешено обговорювали мiстичне природне явище, яке розбурхало i без того тривожний плин високосного року.

Сталося ось що! Вiд ранку небо набралося води з хмар, i весь район у радiусi ста кiлометрiв накрив рясний енергiйний безперервний дощ. Падав i падав!

– А в Шанiвцi сухо! – повiдомила пiдприемиця Тамара, коли повернулася з сусiднього малого села за п’ять кiлометрiв вiд Килимiвки, де й досi тримала кiоск з горiлкою i бакалiею. – Навкруги все заливае – чистий тобi потоп, а Шанiвка наша – наче в центрi зачарованого кола. Чи то чорт над селом парасолю розкрив?..

Люди: та бути такого не може! Це ж не старi часи, коли вiдьми вилазили на дахи власних хат i давай труселями розмахувати, аби дощ вiдiгнати. Та й де тi вiдьми наразi? Нема!

– А Катерина шанiвська хiба не вiдьма?! – спитала якась iз килимiвських бабiв.

Люди перелякалися чогось. Замовкли. Над ними чи то вiтер, чи то шепiт: хтозна, хтозна…

Семикласниця Стаська Поливанова поночi попхалася у сусiдне село не природнi дива роздивлятися. Важливiшу справу мала.

Відгуки на книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1893 переглядів