Корона на одну нiч

«Корона на одну нiч»
Надія Гуменюк

Про книгу «Корона на одну нiч» Надії Гуменюк

Передвоєнна Польща. Неподалік від Варшави, на заміській віллі «Ванесса», відбувся конкурс краси. Увечері на ньому коронували переможницю, а вранці у готелі «Континенталь» її знайшли мертвою. В газетах – жодної згадки ні про таємничу смерть дівчини, ні про її тріумфальну перемогу. Хто й чому заблокував інформацію? І хто посягнув на юне життя? Заздрісна суперниця? Колишній наречений? Поліція, яка дізналася, хто вона насправді – ця дивовижна красуня з маленького провінційного волинського містечка?..


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Корона на одну нiч» Надії Гуменюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Корона на одну нiч» Надії Гуменюк

Читати онлайн книгу «Корона на одну нiч» Надія Гуменюк українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Корона на одну нiч
Надiя Гуменюк


Передвоенна Польща. Неподалiк вiд Варшави, на замiськiй вiллi «Ванесса», вiдбувся конкурс краси. Увечерi на ньому коронували переможницю, а вранцi у готелi «Континенталь» ii знайшли мертвою. В газетах – жодноi згадки нi про таемничу смерть дiвчини, нi про ii трiумфальну перемогу. Хто й чому заблокував iнформацiю? І хто посягнув на юне життя? Заздрiсна суперниця? Колишнiй наречений? Полiцiя, яка дiзналася, хто вона насправдi – ця дивовижна красуня з маленького провiнцiйного волинського мiстечка?..

Надiя Гуменюк

Корона на одну нiч
Жодну з частин даного видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва© Лис Н. П., 2019

© Depositphotos.com / MPF_photography, loriklaszlo, liqwer20.gmail.com, обкладинка, 2019

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2019

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2019


* * *
I

Вiлла «Ванесса»1

Дзвiнок, що луною прокотився порожнiм холом, застав Яна Ковальського зненацька. Портье тiльки-но зручно примостився на канапе з оксамитовою вишневою оббивкою i збирався випити горнятко кави. Зазвичай такоi пори до готелю «Континенталь» нiхто не навiдуеться. А коли б i мав хтось прибути, то Сабiна мусила б його попередити. Аякже, щоб був напоготовi.

– А холера б тебе вхопила!

Ковальський тихо вилаявся, проте зволiкати не став – одразу ж поставив тацю на мiнiатюрний столик iз такими самими, як i в канапе, короткими гнутими нiжками у вiзантiйському стилi – й пiшов вiдчиняти дверi. Вiн лише недавно отримав це мiсце нiчного портье, що давало непогану доплату до пенсii полiцейського, тож вельми дорожив ним.

Ще кремезний, але вже обважнiлий, iз трохи обвислими щоками, у рудiй трiйцi з блискучими металевими гудзиками, що наче переселилися на цей костюм iз його колишнього мундира, портье нагадував вiдгодованого за лiто байбака перед зимовою сплячкою. Сiра хлипавка за вiкном, мабуть, заповзялася приколисати мiсто, а заодно i його. Тож Ян Ковальський цiлий ранок боровся зi сном i вперто випручувався з його нав’язливих обiймiв.

Відгуки на книгу «Корона на одну нiч» Надії Гуменюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Корона на одну нiч» Надії Гуменюк одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Корона на одну нiч» Надії Гуменюк у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

276 переглядів