Новинка
Щасливі не плачуть

«Щасливі не плачуть»
Зоряна Лешко

Про книгу «Щасливі не плачуть» Зоряни Лешко

Новий роман від автора «Серце не обдуриш»

Мія — модна письменниця, що працює над зйомками фільму за своїм романом. Яким же було її здивування, коли на головну роль у фільмі погодився він — столична зірка Роман Звягівський. Але між чоловіком та Мією спалахує неприязнь. Колеги вдаються до радикального кроку: зачиняють обох у готельному номері на ніч. Та очікуваного примирення не відбулося. Мію дратує кожен Романів крок. Що може знати про життя цей балуваний мазунчик? Хіба він пережив би те, що сталося колись з Мією? Кілька років тому вона втратила коханого, репутацію та… дитину. І тепер хоче повернути втрачене. Але Роман зовсім не той, ким видається на перший погляд.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Щасливі не плачуть» Зоряни Лешко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Щасливі не плачуть» Зоряни Лешко

Читати онлайн книгу «Щасливі не плачуть» Зоряна Лешко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Щасливi не плачуть
Зоряна П. Лешко


Мiя – модна письменниця, що працюе над зйомками фiльму за своiм романом. Яким же було ii здивування, коли на головну роль у фiльмi погодився вiн – столична зiрка Роман Звягiвський. Але мiж чоловiком та Мiею спалахуе неприязнь. Колеги вдаються до радикального кроку: зачиняють обох у готельному номерi на нiч. Та очiкуваного примирення не вiдбулося. Мiю дратуе кожен Романiв крок. Що може знати про життя цей балуваний мазунчик? Хiба вiн пережив би те, що сталося колись iз Мiею? Кiлька рокiв тому вона втратила коханого, репутацiю та… дитину. І тепер хоче повернути втрачене. Але Роман зовсiм не той, ким видаеться на перший погляд.

Зоряна Лешко

Щасливi не плачуть© Лешко З. П., 2021

© Depositphotos.com / Vadymvdrobot, nd3000, обкладинка, 2022

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2022

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2022


* * *


Незважаючи на холод у величезному примiщеннi, Соломiя розщiбнула два верхнi гудзики на сорочцi й увiмкнула камеру смартфона.

«…Отож, любi моi пiдписники, iз неймовiрним почуттям щастя повiдомляю вам, що сьогоднi офiцiйно завершився передпродакш фiльму з робочою назвою “Обирае кров”. Безмежно тiшуся, що цей роман сподобався вам настiльки, що ви пiдтримали iдею його екранiзацii не лише вподобайками, а й гривнею. У тому, що роман таки екранiзуеться, е ваша величезна заслуга. Дякую кожному з вас.

У наступних постах та сторiз розповiм вам про наш дрiмкаст, кастинги й обранi локацii. Про всiх найголовнiших людей знiмального процесу. А ще маю сюрприз: кожен з вас може стати актором у масовцi нашого фiльму. Тому стежте за оновленнями, пiдписуйтесь на розiграшi й отримайте персональне запрошення на зйомки.

Люблю вас i дякую за вашу любов та пiдтримку».– Мiе, Кiщук не давав згоди на участь твоiх пiдписникiв у зйомках.

– Я автор сценарiю, спiвпродюсер, iнвестую власнi й залучаю чужi кошти. Крiм того, роблю безкоштовну рекламу в соцмережах. Денис не вiдмовить.

– А Чаниж?

– А хай спробуе не погодитись. Ми ще акторiв не затвердили, а «Кров» уже входить у топ п’ять найочiкуванiших фiльмiв наступного року. Олег, звiсно, генеральний продюсер, але саме я роблю бiльше за всiх iнших разом узятих.

Відгуки на книгу «Щасливі не плачуть» Зоряни Лешко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Щасливі не плачуть» Зоряни Лешко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Щасливі не плачуть» Зоряни Лешко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

167 переглядів