Книга «Шум і лють» українською мовою

«Шум і лють»
Вільям Фолкнер

Про книгу «Шум і лють» Вільяма Фолкнера

«Шум і лють» Вільяма Фолкнера справедливо вважають одним із найвпливовіших романів ХХ століття, який став знаковим не лише для американського модернізму, а й для всієї американської літератури загалом. Сам же письменник цінував його чи не найбільше зі всього свого доробку. Один з найяскравіших художніх текстів напряму «південної школи», «Шум і лють» творить міф старого доброго американського Півдня, яким він став після поразки у Громадянській війні, та оповідає про давній і колись заможний південний рід, за чиїм розпадом і тлінням пропонують спостерігати читачеві. Через свідомість представників цього роду Вільям Фолкнер зі всією притаманною йому майстерністю показує нам світ-якого-більше-немає. Тут хитромудро переплітаються міфи та історія минулого, діти, які розплачуються за гріхи батьків, і батьки, які нічого і нікого не можуть відпустити. І лише такому великому художнику й мислителю, як Вільям Фолкнер, до снаги приборкати такі могутні теми.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Шум і лють» Вільяма Фолкнера українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Шум і лють» Вільяма Фолкнера

ЦитатаДо людини краще підійти з її міркою. Підійти та відійти.
ЦитатаТут не Росія, де начепив бляху — і на нього вже немає управи.
ЦитатаСмішна справа, на що б ви не поскаржилися, чоловік вам порадить сходити до зубного, а жінка порадить одружитися.
ЦитатаПричому завжди так: у самого все життя все з рук валиться, а вас повчатиме, як вести справу. Якийсь професор з коледжу — пари цілих шкарпеток за душею немає, а вас буде вчити, як за десять років стати мільйонером, а баба, яка навіть чоловіка собі підчепити не зуміла, вас наставлятиме з сімейних питань.

Відгуки на книгу «Шум і лють» Вільяма Фолкнера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

121 переглядів