Смерть бере відпустку

«Смерть бере відпустку»
Жузе Сарамаґу

Про книгу «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу

Раптове безсмертя в окремо взятій країні починаючи з новоріччя — щастя чи кара Божа? І на як довго? Що в цій ситуації мусить робити суспільство: похоронні контори, система охорони здоров’я, старечі будинки, злочинний світ, церква, уряд і монарх? За цим таким поворотом подій стоїть сама смерть — головна героїня роману Жузе Сарамаґу, володаря Нобелівської премії 1998 р. Із притаманним собі іронічним хистом автор занурюється в глибини її психології. Насамкінець постає питання: ким краще бути? Смертю чи її потенційною жертвою?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу

ЦитатаСмерть — сама собою, одна, без сторонньої допомоги — завжди вбиває набагато менше, ніж людина.
ЦитатаСлова — суть етикетки, приклеєні до речей і явищ, але не самі ці речі і явища, і тобі не дано дізнатися, які вони насправді і навіть як вони називаються по-справжньому, бо імена, які ти їм даєш, не більше ніж імена, які ти їм даєш.
Цитата...Мушу зауважити, що те, що відбувається після смерті, турбує нас значно менше, ніж прийнято вважати: релігія, пане філософе, займається земними справами, а до небес відношення не має.
Цитата...філософувати — означає вчитися вмирати.

Скачати безкоштовно книгу «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу

Читати онлайн книгу «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу українською мовою

Відгуки на книгу «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

92 переглядів