Смерть бере відпустку

«Смерть бере відпустку»
Жузе Сарамаґу

Про книгу «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу

Раптове безсмертя в окремо взятій країні починаючи з новоріччя — щастя чи кара Божа? І на як довго? Що в цій ситуації мусить робити суспільство: похоронні контори, система охорони здоров’я, старечі будинки, злочинний світ, церква, уряд і монарх? За цим таким поворотом подій стоїть сама смерть — головна героїня роману Жузе Сарамаґу, володаря Нобелівської премії 1998 р. Із притаманним собі іронічним хистом автор занурюється в глибини її психології. Насамкінець постає питання: ким краще бути? Смертю чи її потенційною жертвою?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу

ЦитатаСмерть — сама собою, одна, без сторонньої допомоги — завжди вбиває набагато менше, ніж людина.
ЦитатаСлова — суть етикетки, приклеєні до речей і явищ, але не самі ці речі і явища, і тобі не дано дізнатися, які вони насправді і навіть як вони називаються по-справжньому, бо імена, які ти їм даєш, не більше ніж імена, які ти їм даєш.
Цитата...Мушу зауважити, що те, що відбувається після смерті, турбує нас значно менше, ніж прийнято вважати: релігія, пане філософе, займається земними справами, а до небес відношення не має.
Цитата...філософувати — означає вчитися вмирати.

Відгуки на книгу «Смерть бере відпустку» Жузе Сарамаґу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

135 переглядів