3
Книга «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» українською мовою

«Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк»
Всеволод Нестайко

Про книгу «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка

Збірка добрих та веселих дитячих оповідань відомого українського письменника Всеволода Нестайка, який складає свої твори на радість дітлахам вже понад 40 років. Всеволод Нестайко чудово знає, чого хоче його молодий читач. Оповідання, казки та повісті просякнуті іскрометним гумором, письменник особливо майстерно жонглює іменами та смішними ситуаціями. До пропонованої збірки також включено найкращий твір поета – повість казка «Незвичайні пригоди в лісовій школі», де учні школи – це заєць, їжачки та інші звірі, а викладання ведеться ведмежою мовою. Одним словом, якщо хочете від душі посміятися – ви вибрали потрібну книгу!

Слухати аудіокнигу «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка онлайн українською мовою безкоштовно:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк» Всеволода Нестайка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

268 переглядів