Святкова наречена для боса

«Святкова наречена для боса»
Наталія Ковган

Про книгу «Святкова наречена для боса» Наталії Ковган

Влаштувавшись на посаду особистої помічниці боса, Віра ніяк не очікувала стати нареченою останнього. Пропозиція прозвучала несподіване і наполегливо. Проте виявилося одне «але». Босу потрібна наречена виключно на свята і для того, щоб похизуватися перед родиною.

– Ви ж не збираєтеся на мені одружуватися, – сказала вона, хоча і так знала відповідь.
– Пф! Я що, дурний, по-твоєму? Нам би на свята «відстрілятися» і все! Бувайте здорові, не кашляйте.
– Що я матиму з усього цього?
– В першу чергу, я тебе не звільню, – промовив, усміхнувшись.

Наскільки можливі фіктивні стосунки між босом та підлеглою? І що робити, якщо у заплановану реальність втручаються почуття?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Святкова наречена для боса» Наталії Ковган українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Святкова наречена для боса» Наталії Ковган

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

22 переглядів